מרכז למידה מציגים את העתיד של הטלוויזיות.

מסגרת צרה

העיצוב הדק והיוקרתי של מסכי Hisense מעצב את המסך כפריט אומנות בבית, כאשר המסך תלוי מתקבלת תחושה כשל תמונה מרהיבה על הקיר.

מסגרת צרה

דק במיוחד

טלוויזיה דקה היא יצירת אומנות שמתאימה לקישוט הבית של החיים המודרניים. זו יותר כמו אומנות תעשייתית ולא רק מסך טלוויזיה.

דק במיוחד

מעמד מסתובב

4K UHD

מכלול צבעים רחב

הצפייה בטלוויזיות Hisense דומה למבט דרך החלון. הטכנולוגיה של Hisense משפרת את שיתוף הפעולה בין התאורה האחורית לפילטר הצבעים. כתוצאה מכך, מתקבל ספקטרום צבעים רחב ב- %25 מאשר במסכי "LCD" רבים אחרים שהופך את חווית הצפייה לטבעית הרבה יותר.

מכלול צבעים רחב

Full HD 1080P

עם רזולוציה "Full HD" גבוהה, 1080 קווים אופקים יוצרים תמונה מציאותית, מלאת ברק עם פרטים מרהיבים וצלולים.

Full HD 1080P

4K UHD

Full HD -מ 4 פי חדה "UHD 4K" רזולוצית. חווית הצפייה בסלון שלך מתחרה בבתי קולנוע. כשהמסך גדול יותר כל פיקסל חשוב כדי ליצור את התמונה הטובה ביותר. עם מעל ל - 8 מיליון פיקסלים, כל מושב הוא "המושב הכי טוב בבית"

4K UHD

Hisense Share

הגיע הזמן לשכוח מהשלט, מפני שהטלוויזיה החכמה של Hisense נשלטת על ידי מכשירים חכמים כדוגמת סמארטפון / טאבלט. Hisense Shere היא אפליקציה לאנדרואיד ולמערכת IOS בה תוכל לשנות את הבהירות, לשלוט בעוצמת הקול ובחיבור ה-USB. בנוסף, האפליקציה מתפקדת כעכבר מגע ומקלדת לשימוש בדפדפן שלך.

Hisense Share

Anyview cast

הפתרון שלך לשיתוף מוזיקה, תמונות וסרטים המועדפים עליך מהטלפון/טאבלט ישירות על גבי מסך הטלוויזיה ללא צורך בכבל או חיבור לאינטרנט. ללא בלאגן בכבלים או כרטיסי זכרון, מעכשיו זה פשוט "Anyview cast".

Anyview cast

3D

תשקעו בחווית תלת מימד הצלולה של "Hisense 3D LED", עד שתרגישו שאתם ממש שם. תרגישו את האדרנלין וההתרגשות כשכריש כמעט פוגע לכם באף כשהוא עולה ממעמקי הים הכחול. תרגישו כאילו אתם יושבים במקומות הטובים ביותר על הפרקט כשהקבוצה האהובה שלכם קולעת את סל הניצחון. כל כך תתפלאו מהחדות של כל צבע ומהאבחנה בכל הפרטים שתשכחו היכן אתם יושבים. תנו לעצמכם ללכת לכל מקום שהדמיון יקח אתכם עם חווית תלת המימד של Hisense.

3D

Dolby Digital Plus

עד ל- 7.1 ערוצים נפרדים של צליל הקפי, צליל באיכות גבוהה. מקודד צליל ברמה גבוהה מאוד שמתאים למקודדי הוידאו החדשים והאיכותיים ביותר בשוק. החוויה הצלולה הזו מתאימה לכל סוגי המדיה. 5.1 ערוצים מלאים אשר מתאימים ."Blu-ray, BonusView, BD-Live" -ל גם אצלנו תוכלו להנות מ- 7.1 ערוצים מלאים התומכים ברצועת קול של "Blu-ray" ומומרים בקלות ל- "Dolby Digital" הנקי מרעשים.

Dolby Digital Plus

חנות אפליקציות

מהיום זה פשוט לשחק משחקים, לקרוא את החדשות העדכניות ביותר ולבדוק מה קורה במעגלים החברתיים שלכם. כל זה במרחק נגיעה מכם, אז תתחילו להוריד את האפליקציות המועדפות עליכם מחנות האפליקציות בסדרת Hisense של "Vision".

חנות אפליקציות

Ultra Dimming

פתרון העמעום המקומי של Hisense מספק ביצועים מעולים על ידי עמעום של אזורים ספציפיים במסך. טכנולוגיית "UltraDimming" יוצרת צבעים שחורים עשירים יותר וצבעים לבנים טהורים יותר, צבע משופר, חשיפת פרטים ודימויים מפורטים להפליא.

Ultra Dimming

טלוויזיה חברתית

החיים החברתיים הם חלק בלתי נפרד בחיי היום-יום שלנו. הטלוויזיה החכמה של Hisense מאפשרת לכם לשתף חוויות עם חברים בפייסבוק ובטוויטר. החוויה תהפוך למרגשת יותר כאשר תשתמשו באפליקציות חברתיות תוך כדי צפייה בתוכניות טלוויזיה.

קישורית אלחוטית

להתחבר בצורה חלקה לאינטרנט או לרשת הביתית שלך באמצעות Wi-Fi מובנה או חיבור אתרנט.

קישורית אלחוטית

SMR 120 Hz

טכנולוגיית החלקת התנועה (SMR) היא טכנולוגיה שפותחה על ידי Hisense כדי להקטין את הטשטוש בתמונות שנעות במהירות. טכנולוגיה זו מושגת על ידי החדרה של תמונת ביניים בין שני פריימים. תכונת ה- SMR מושלמת עבור חובבני הספורט, מכיוון שכל תנועה מהירה מופיעה ברורה וחלקה יותר.

SMR 120 Hz

חסכון באנרגיה

טלוויזיות Hisense עוצבו במיוחד כדי לחסוך באנרגיה ולשמור על איכות הסביבה. כשאשר הטלוויזיות שלנו כבויות, אין כמעט צריכת חשמל. כאשר הטלווזיות במצב המתנה הן צורכות פחות מ- 1 וואט. גם התאורה האחורית יכולה להיות מותאמת לשימור אנרגיה נוסף.

חסכון באנרגיה

DLNA (Digital Living Network Alliance)

הזרמת מוסיקה, סרטים או תמונות מהטלפון, מחשב לוח, או מנגן המוסיקה שלך - גם אם הם נמצאים בחדרים שונים. להגדיר בקלות רשת DLNA אלחוטית, לנגן מדיה ישירות מתפריט הטלוויזיה. השען לאחור, ותהנה מחוויה מושלמת.

DLNA

טלוויזיה קעורה

טלוויזיה קעורה בעיצוב חדשני ששם דגש על שיפור פעולות ופונקציות של המוצר באמצעות צורתו. הטלוויזיה הקעורה של Hisense משלבת בצורה הרמונית מדע אופטי ועיצוב טכנולוגי בצורה אלגנטית אשר מתאימה לכל חדר

טלוויזיה קעורה