מסכי SMART

מסכי SMART, הידועים גם כ SMART TV מהווים את השלב המרגש בתחום המסכים והבידור הביתי, בו משתלבת הטלויזיה עם עולם התוכן והאפשרויות שמציג בפנינו עולם האינטרנט. מסכי SMART הם בעצם שדרוג הטלויזיה הביתית בסלון בחיבור לרשת האינטרנט ותוך כדי כך יצירת חווית צפיה ותוכן שטרם נצפו. חברת אקזיט אלקטרוניקס, היבואנית של ענקית הטכנולוגית הסינית הבינלאומית HISENSE, מייבאת את הטכנולוגיה לארץ. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני כניסתנו לעולם המרתק של מסכי הSMART.

מהם בעצם מסכי SMART?

המונח SMART מתייחס למסכים אשר תומכים בחיבור לרשת האינטרנט, ובכך מאפשרים לשדרג את חווית הצפיה המוכרת לנו. החיבור לאינטרנט פותח עולם של אפשרויות, ביניהן גישה לשירותי סטרימינג שונים מכל העולם, הפעלת אפליקציות, האזנה לתחנות רדיו מקוונות מכל העולם וגם גלישה ברשתות החברתיות ובאתרים המועדפים עלינו על צג הטלויזה בסלון.

לרכישת מסכי SMART

מסכי SMART – היתרונות

רוב המסכים החדשים המיוצרים כיום בטכנולוגיות התצוגה החדישות ביותר, המציגים חדות תמונה וחווית צפיה שטרו נראו בעבר מיוצרים גם כמסכי SMART. אין זו חובה לחבר את הטלויזיה לאינטרנט רק בשביל לצפות בערוצים שאנחנו אוהבים, אך ברגע שנתחבר עם הטלויזיה לאינטרנט נוכל ליהנות ממגוון רב של יתרונות שלא הכרנו עד כה.

ישנן אפליקציות תוכן רבות שנבנו והותאמו לטכנולוגיית מסכי הSMART, כדוגמת נטפליקס ואמזון, שבהן ניתן ליהנות ממגוון רחב ועדכני של סרטים, סדרות, מופעי סטנד-אפ ותכניות אירוח. כמו כן, ישנן אפליקציות נוספות המציעות מאגרים מתחדשים תמידית של תוכן, על מנת לספק לכל צופה את התכנים המעניינים אותו.

פרט לאפליקציות צפייה בתוכן, אשר מספקות גם שירותים נלווים כגון הקלטה ועריכה, ניתן להשתמש בחיבור האינטרנט שעל הצג לאינספור שימושים נוספים כמו למשל שימוש ברשתות חברתיות וגלישה באינטרנט. חיבור הצג שבסלון לרשת האינטרנט פותח בפנינו מגוון רב מאוד של אפשרויות שעוד יתפתחו ויתגלו לנגד עינינו.

מסכי SMART משלבים בין עולמות הטלויזיה והאינטרנט על מנת ליצור חווית משתמש חדשה, אינטראקטיבית ומרגשת יותר ממה שהכרנו. הטכנולוגיה כמו גם האפשרויות והשימושים הרבים הטמונים בה ימשיכו להפתיע ולהתפתח ללא הרף.

לרכישת מסכי SMART