הייסנס נותנת החסות ל-EURO 2016 של UEFA

כשטכנולוגיה, ספורט ואידיאולוגיה נפגשים

איך הפכה הייסנס ליצרנית הסינית הראשונה אי פעם שמעניקה חסות מרכזית לאליפות אירופה בכדורגל, יורו 2016? האמת היא שאין טבעי מזה, הן בשל הפריסה הבינלאומית של הייסנס, הן בשל האמונה בתמיכה בקהילה ובספורט - והן בזכות טכנולוגיית הטלוויזיה שתהפוך את יורו 2016 לחגיגת צפייה

בימים שבהם שעות האור יתארכו, הערבים והלילות יהפכו לחמימים ונעימים, ואפשר יהיה לצאת מהבתים הסגורים ולהתחמם בשמש הקיצית הישראלית - תתחמם גם האווירה בקרב חובבי הכדורגל באירופה ובישראל. תחרות הכדורגל החשובה ביותר באירופה, אליפות אירופה בכדורגל, יורו 2016 של אופ"א (UEFA) לשנת 2016, תצא לדרך ב-10 ביוני.

הטורניר השנה יהיה בינלאומי יותר מאי פעם; לא פחות מ-24 נבחרות כדורגל של מדינות מכל רחבי היבשת הקלאסית ייפגשו בצרפת ויתחרו ביניהן על תואר אלופת אירופה בכדורגל. עבור יצרנית הטלוויזיות הבינלאומית הייסנס (Hisense) אין טבעי יותר מלתת חסות מרכזית ליורו 2016 ולהפוך ליצרנית הסינית הראשונה ב-56 שנות התחרות, שמעניקה לה חסות.

הישג בינלאומי

הסיבות לחיבור המיוחד שבין יורו 2016 ואופ"א ובין הייסנס רבות ומגוונות, אך אפשר לחלק אותן לשלושה חלקים מרכזיים: המקום של היצרנית בעולם, הקידמה הטכנולוגית והאמונה המובנית בדרכה של הייסנס כי יש לתמוך בקהילה - ובאופן ספציפי: לקדם את הספורט בעולם.

הייסנס היא אחת משלוש יצרניות הטלוויזיות הגדולות ביותר בעולם. לחברה, שמייצרת מגוון רחב של מוצרים לבית, שבעה מרכזי מחקר ופיתוח (מו"פ, R&D) ברחבי העולם, ומפעלי ייצור הפרושים על פני שלוש יבשות. מוצרי הייסנס נמכרים בלמעלה מ-130 מדינות ושווקים ברחבי העולם!

מדינות אירופה, כמו המדינות הרבות הנוספות, מכירות היטב את המותג העולמי והענקת החסות ליורו 2016 היא צעד טבעי ונכון הן מבחינת הייסנס והן מבחינת UEFA, שמנהלת את האליפות האירופית.

חוויית צפייה מיוחדת ב-Euro 2016

עבורנו צופי הטלוויזיה, טכנולוגיית צפייה מתקדמת היא יתרון משמעותי ברמה היומיומית, והיתרונות הטכנולוגיים הללו בולטים עוד יותר כשאנחנו מגיעים לחגיגת צפייה ברמה של יורו 2016.

טכנולוגיית ה- ULED של הייסנס, למשל, תסייע לעין שלנו לעקוב בקלות רבה יותר מאי פעם אחרי הכדור והשחקנים. הטכנולוגיה הזו מדגישה ומפרטת את הצבעים באופן ברור הרבה יותר מאשר בטכנולוגיות LED אחרות בעולם הטלוויזיות, הלבן בהיר יותר, השחור הוא שחור אמיתי ואפשר להבחין בפירוט רב בצבעי החולצות ובכל רכיב אחר על המגרש.

מסך קעור (Curved), למשל, מאפשר לנו להבחין באופן מדויק, חד וקל יותר בכל פרט, גם אם הוא נמצא בקצה הספקטרום שלנו. "אפקט פנורמי" נוצר ומונע עיוותים בקצה המסך וכך אנחנו יכולים לעקוב בקלות יתרה אחרי התנועה המהירה של הכדור.

צפייה במסכי הייסנס ברזולוציית 4K Ultra HD TV משפרת משמעותית את רמת הצפייה. רמת הפירוט בתמונה גבוהה פי כמה מרמת הפירוט בטלוויזיות HD, דבר שמשפר באופן ניכר את החוויה כשרואים על המסך המוני ראשים קטנים בקהל, או את המספרים שעל גבם של השחקנים.

גם טכנולוגיית ה- dbx-tv צפויה לשדרג מאוד את חווית הצפייה עבור מי שיעקוב אחרי משחקי יורו 2016 וליתר דיוק - לשדרג מאוד את חווית ההאזנה. שיתוף הפעולה בין dbx-tv ובין הייסנס, יוצר מערך עיבוד סאונד מתקדם במיוחד באמצעות הרמקולים בטלוויזיה עצמה, דבר שחוסך את הצורך להתקין רמקולים חיצוניים נוספים. טלוויזיות הייסנס שמגיעות עם טכנולוגיית dbx-tv מציעות איכות סאונד גבוהה במיוחד ישר מהקופסה.

באמצעות כל רכיבי הטכנולוגיה הללו, ורבים אחרים שמוטמעים בטלוויזיות הייסנס, יכולה האווירה הצבעונית והמסעירה של גביע יורו 2016, להיכנס ישירות לתוך הסלון בבית.

ספורט בכל העולם

הרכיב השלישי בחיבור המיוחד שבין הייסנס העולמית ובין אליפות אירופה, יורו 2016, נמצא באמונה הידועה והמוכרת של הייסנס של תמיכה בקהילה בכלל ובקידום הספורט בעולם בפרט. התמיכה של הייסנס באליפות אירופה בכדורגל מצטרפת לסדרה של תחרויות ספורט בינלאומיות שבהן הייסנס נוטלת חלק מרכזי.

יצרנית הטלוויזיות תומכת, למשל, בתחרויות הטניס האוסטרליות המפורסמות, אליפות אוסטרליה הפתוחה (Australia Open). הייסנס פעילה בשתי תחרויות של מירוצי מכוניות. היצרנית הגלובלית נותנת חסות לקבוצת אינפיניטי רד בול רייסינג F1 במירוצי הפורמולה 1 העולמיים, וכן בקבוצת ג'ו גיבס רייסינג של תחרות מירוצי ה"נאסקאר" האמריקנית הנודעת.

התמיכה בקהילה באה לידי ביטוי בסביבות נוספת, כמו התמיכה של הייסנס בתוכנית להגנת הסביבה של האו"ם (UNEP) ובתוכנית SEED לתמיכה ביזמות עסקית.