חד, אלגנטי ומתומחר נכון: סקירת מסך Hisense 65N8700UWG 4K

הייסנס השיקה בישראל סדרת מסכים חדשה, ואנחנו קיבלנו את דגם ה-N8700 לסקירה. על הנייר מדובר במסך עם תג מחיר מעניין ומפרט מפתיע, אבל האם הוא מקיים את ההבטחות? בדקנו

חצי שנה אחרי שנטפליקס הושקה כאן בהצלחה, ומספר חודשים לפני המונדיאל - נראה שעם ישראל היושב בארץ הקודש, זה שהורגל יותר מדי זמן לצרוך את התכנים שלו ב- HD מגלה לפתע את נפלאות ה-K4 והוא לא מתכוון להתפשר.

כל אלו מסמנים את שנת 2018 כמכת החשמל המרעננת ששוק המסכים הישראלי היה זקוק לה. הלכו חלפו להם הטרנדים המאוסים של טלויזיות התלת מימד, או אלו הקעורות ונראה כי קו המסכים החדש של כל החברות חזר לבסיס ומתמקד בדבר אחד בלבד – ייצור מסכים איכותיים ודקים.

אחת היצרניות שזיהתה את המגמה הזו היא "הייסנס" הסינית. מי שעד לפני כמה שנים נחשבה כיצרנית חיוורת שנודעה יותר בשל מחיר המסכים שלה מאשר איכותם, עברה מהפך משמעותי - בדומה לחברות סיניות אחרות דוגמת וואווי ושיאומי, שכולן עברו מהפיכה של ממש הן מבחינת איכות המוצרים שלהם והן באופן בו הן נתפסות בעיני ציבור.

שנת 2018 אמורה להוות את מבחן הבגרות של החברה, השנה ובה היא תנסה לכבוש את הבימה העולמית - עם חסות של 100 מיליון דולרים במונדיאל וקו מוצרים חדש שאמור להנגיש מוצרי פרימיום לקהל הרחב במחירים נגישים.

כאמור, אנחנו קיבלנו לסקירה את דגם ה-N8700, מסך K4 בגודל 65 אינץ' המשתייך לסדרה -8 של החברה. סדרת דגמי ה-8 של הייסנס היא סדרה אחת מתחת לקו הדגל של החברה-סדרה 9. הפיצ'רים העיקרים של המסך הזה מעבר לתמיכה בתקן ה-10HDR , רמת בהירות מרשימה שמגיעה לשיא שלnits 1,000

המסכים של הייסנס עושים שימוש בטכנולוגיה יחודית שפותחה על ידם המכונה ULED, זהו למעשה כינוי למקבץ טכנולוגיות שנמצאות בשימוש החברה שעיקרן, כך מסבירים שם, היא "חלוקת המסך לעד 240 אזורי תאורה נפרדים שמאפשרים בידול ניכר הרבה יותר מהמוכר, בין הגוונים הבהירים - שעולים לבהירות רבה ביותר, לבין הגוונים הכהים, שעם טכנולוגיית ה-ULED מסוגלים להפוך לשחור אמיתי, ללא כל מריחה אפרורית"

לכתבה המלאה באתר ערוץ 10 >>>