מסכים בטכנולוגית 4K

מסכים בטכנולוגית 4K (או בשמם הנוסף אולטרה HD) הם הדבר הגדול הבא בעולם טכנולוגיות התצוגה. בשנה הקרובה ידובר הרבה על טכנולוגיית ה-4K במסכים, טלויזיות, טלפונים, תוכן ושירותים. חברת אקזיט אלקטרוניקס, היבואן של החברה הבינלאומית HISENSE מייבאת את הטכנולוגיה לארץ. להלן כמה דברים לדעת לפני שנכנסים לעולם המרתק של מסכי 4K:

מה זה בעצם 4K?

טכנולוגיית 4K מספקת רזולוציית מסך הגבוהה פי 4 ממסכי Full HD הנוכחיים הקיימים . מה שאומר יותר פרטים וחדות תמונה תוך כדי יצירת תנועה חלקה וצילומית על פני המסך. טכנולוגית 4K מאפשרת את כל אלו תוך כדי יצירת מקום אחסון רב יותר ורוחב פס רחב יותר למידע הגרפי שהיא מעבדת. מסכי 4K מהווים שיפור מה-HD המוכר כיום באותה צורה ש-HD היוו עליית מדרגה מהסטנדרט שהיה קיים באותו זמן, השיפור הניכר בחדות התמונה והדיוק הרב בפרטים גורמים לתמונה על המסך להיראות ממשית ואמיתית יותר ובו בזמן גם קלה יותר לצפייה.

מסכי ה-4K מבית HISENSE של אקזיט אלקטרוניקס מביאים גם חידושים נוספים אשר נועדו להעשיר את חווית הצפייה, כדוגמת טווח רחב יותר בניגודי הצבע על המסך, קצב רענון תמונה גבוה יותר וספקטרום צבעים רחב ומגוון יותר. טכנולוגיית ה-4K מהווה סטנדרט עתידי וחדשני בעולם טכנולוגיות התצוגה.

לרכישת מסכי 4K

היתרונות במעבר למסכים בטכנולוגית 4K

כבר בימים אלו נעשים מאמצים רבים על מנת לייצר תוכן ל-4K. כיום ניתן להעביר תוכן קיים לטכנולוגיית 4K ובכך לקחת תכנים מוכרים ואהובים ולהנות מהם ברמה גבוהה יותר. גם שרותי סטרימינג כגון יוטיוב ונטפליקס עתידים לתמוך בטכנולוגיית 4K. כמו כן גם ערוצי טלויזיה מסורתיים עוברים כרגע הכנות למסוגלות שידור ברמה הגבוהה של ה-4K.

אך מסכי 4K מבית HISENSE של אקזיט אלקטרוניקס אינם מיועדים רק להעשיר את חווית הצפיה בתוכן בידורי פרטי. מסכים בטכנולוגית 4K פותחים עולם חדש של הזדמנויות בפני בעלי מקצוע שהגרפיקה וחדות התמונה הם בראש מעייניהם. צלמים, גרפיקאים, מעצבים ועורכי וידאו כולם יהנו מהמהירות, החדות ותשומת הלב הגבוהה לפרטים של מסכי ה-4K, כמו גם האפשרות לזמן צפייה ארוך מבלי לעייף את העיניים, עקב הדחיסות הרבה יותר של הפיקסלים של מסכי ה-4K של HISENSE ואקזיט אלקטרוניקס.

העתיד של טכנולוגיית התצוגה

טכנולוגיית ה-4K מהווה את הסטנדרט של עתיד טכנולוגיית התצוגה. כבר היום ניתן לרכוש מסכי 4K של HISENSE ואקזיט אלקטרוניקס. חווית הצפיה ב4K- הינה חוויה חדשה ומרגשת שתמשיך להפתיע ולהתפתח ללא הרף בשנים הקרובות.

לרכישת מסכי 4K